+3°

+3°

Футболісти «Металурга» розгромили одеську «Реал Фарму»

31.08.2021, 15:19

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги пройшли матчі шостого туру. Запорізький «Металург» на виїзді зустрічався з одеською «Реал Фармою». Підопічні Володимира Микитіна, хоча і йдуть без поразок в чемпіонаті, але до цього не могли здобути жодної перемоги на виїзді. Ставка ставилася на нинішню гру, адже «Реал Фарма» є одним з аутсайдерів чемпіонату.

Команда з Одеси невдало розпочала сезон, програвши у п’яти стартових турах із загальною різницею м’ячів 8 – 21. “Металург», навпаки, найменше пропускає в чемпіонаті та зберігає «нуль» у графі «поразки». Щоправда, за рахунок нічиїх команда Володимира Микитіна закріпилися у середині турнірної таблиці і матч з аутсайдером був найкращим шансом, щоб підтягнутися до групи лідерів. У цьому поєдинку керманич «Металурга» вдався до певних змін у складі, давши можливість пограти тим, хто має недостатньо практики.

У першому таймі «Металург» мав безліч моментів для взяття воріт. Але до перерви ворота одеситів залишилися сухими. Ігрову перевагу нарешті вдалося втілити у забитий гол на 61-й хвилині. Навіс із флангу від Польового – Стародубець помиляється на виході – Шалфєєв головою відправляє м’яч у порожні ворота — 1:0. «Металург» продовжив забивати. Затяжна атака, під час якої могли відзначатися кілька різних футболістів, принесла забитий гол саме Олексію Сидорову – третій для нападника у трьох матчах поспіль. Але йому судилося відзначитися ще раз. Вже у компенсований час реалізований Сидоровим пенальті зняв будь-яку інтригу в цьому матчі.

Перемога з рахунком 3:0 вивела «Металург» до числа лідерів групи Б. З 12 очками, команда Володимира Микитіна посідає третє місце в турнірній таблиці, поступаючись «Балканам» лише за різницею забитих та пропущених м’ячів. Наступний матч чемпіонату Металург проведе 5 вересня. Суперником на стадіоні «Славутич-Арена» буде «Таврія Сімферополь».