+3°

+3°

Футболісти «Мотора» вп’яте вибороли перемогу в Кубку міського голови Запоріжжя

14.10.2021, 22:23

Фінішували традиційні футбольні змагання на Кубок міського голови Запоріжжя. У вирішальному матчі зійшлися команди «Мотор» і «Хортицька національна академія». На фінальний матч за Кубок мера гравці “Мотора” виходили в якості чинних переможців змагань. Усі чотири попередні розіграші трофею були за підопічними Анатолія Чанцева. Не минуло й 10 хвилин, як моторівці вийшли вперед, підтвердивши статус фаворита. А по завершенні першого тайму рахунок був 3:0.

Після перерви картина гри не змінилася. “Мотор” продовжив лідирувати і завершив гру з рахунком 7:0. За кілька хвилин після фінального свистка розпочалася церемонія нагородження. Спочатку грамоти вручили арбітрам. Потім віце-чемпіонам турніру. І нарешті — переможці змагань отримали головну нагороду.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв привітав учасників турніру з прийдешніми святами, та зазначив, що цей старт став традиційним для Запоріжжя – він відбувся п’ятий рік поспіль. Підтримувати футбол у місті влада планує й надалі.

Зазначимо, для “Мотора” — це вже п’ята перемога на змаганнях за Кубок мера.