+3°

+3°

Футболісти запорізького «Металурга» здобули виїзну перемогу

05.10.2020, 14:03

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги відбулися матчі 5-го туру. Запорізький «Металург» в Маріуполі зіграв з дебютантом дивізіону — місцевим «Ярудом». В цьому поєдинку Володимир Микитін дав змогу зіграти дебютантам, які тільки напередодні підписали контракти з клубом. Результат не змусив себе чекати.

У звітному поєдинку «Металург» був налаштований реабілітуватися за провальний матч попереднього туру з «Таврією». Оптимізму додавало те, що команда виходить з ситуації кадрового голоду. Повернувся після пошкодження Володимир Польовий, до того ж до команди приєдналося троє нових футболістів. Один з них — Євген Підлепенець, що повернувся до Запоріжжя після року, проведеного в Іспанії, — зіграв ключову скрипку в поєдинку. Вже на п’ятій хвилині після його удару м’яч побував у сітці воріт «Яруда». На тридцять першій хвилині рахунок став 2:0 на користь «Металурга». Свої бомбардирські якості в черговий раз продемонстрував Богдан Могильний. Для нього цей м’яч став третім у п’яти матчах. І коли команди вже готувалися йти на перерву, знову відзначився Євген Підлепенець. Увійшовши у штрафний майданчик, запоріжець пробив невідпорно для кіпера маріупольців.
Головний тренер ФК “Яруд” Володимир Кілікевич поразку своєї команди назвав наслідком втрати концентрації у обороні – лінія захисту перетворилася на прохідний двір.

Другий тайм також пройшов під диктовку «Металурга». «Яруд» намагався забити принаймні гол престижу, але з рідкими контратаками упевнено упорався захист гостей. Але голів у цій частині гри глядачі не побачили. 3:0 – перемога «Металурга». Головний тренер МФК “Металург” Володимир Микитін зауважив, його підопічні все ж припускалися помилок, діючи надто самовпевнено.

Ця перемога вивела «Металург» на третє місце у турнірній таблиці. «Таврія» випереджає запоріжців лише за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Наступний матч «Металург» проведе 10 жовтня на стадіоні «Славутич-Арена». Суперником команди Володимира Микитіна стане найближчий переслідувач — «Енергія» з Нової Каховки. Початок гри — о вісімнадцятій годині.