circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Футбольні поля ДЮСШ «Металург» перейшли у власність Запоріжжя

25.06.2020, 09:12

text
Поділитися:

Запоріжжя придбало для дитячої футбольної школи «Металург» поля, майно на вул. 12 Квітня, технічні приміщення на тренувальній базі на Великому Лузі. Вони належали приватному власнику, а не місту. У той же час вони потрібні для забезпечення роботи дитячої міської футбольної школи «Металург», навчання дітей, які ходять до цієї школи. Про це повідомив на сесії міської ради міський голова Володимир Буряк.

Міський голова подякував депутатам за те, що вони свого часу підтримали таке рішення на сесії. Місту вдалося врятувати дитячу футбольну школу від закриття. Замість приватної школи було створено комунальну, однак майно залишилося у приватного власника. Адже воно належало приватному футбольному клубу. Тепер місто продовжує укріплювати матеріально-технічну базу школи, викуповуючи майно, яке необхідне для більш активної роботи школи.

Ще одне питання, яке стосується розвитку дітей – розширення бази дитячої музичної школи №5 у Бородінському мікрорайоні. Наразі умови, в яких займаються юні музиканти, залишають бажати кращого. Тому міська влада розглянула декілька варіантів вирішення цього питання. У результаті вдалося досягти домовленості про оренду приміщень у приватній школі, яка знаходиться поряд з діючою музичною школою. На сесії планується виділити кошти на оплату оренди приміщень.

– Існуючі приміщення школа також продовжить використовувати за призначенням. Це дозволить збільшити кількість тих хто навчається у музичній школі, відкрити додаткові гуртки та художнє відділення. Зараз це дійсно потрібно, адже попит на навчання є, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: