+3°

+3°

Футзальний клуб “АРПІ” припиняє боротьбу за Кубок України

06.02.2019, 18:52

Запорізький футзальний клуб “АРПІ” зіграв матч-відповідь із сумським “Food Centre” у рамках 1/8 фіналу Кубка України. На виїзді наш колектив розписав із цим опонентом бойову нічию – 4:4. Через це вдома підопічних Максима Павлюка влаштовувала перемога з будь-яким рахунком. Також можливою була нічия, у якій би господарі пропустили не більше 4-х м’ячів.

На початку гри суперники вдались до комбінаційного футзалу. Втім це тривало недовго. Психологічне навантаження матчу-відповіді, перемога в якому дає квиток у чверть-фінал, збило команди на агресивну та відкриту боротьбу. “АРПІ” виявився не готовим до такої динаміки. Вже на 4-й хвилині Руслан Острога поцілив раму господарів та вивів “Food Centr” уперед. Підопічні Максима Павлюка відповіли низкою небезпечних ударів. Однак іноді гостей рятував голкіпер, а часом – каркас. Сумчани ж виявились більш холоднокровні. Коли на 8-й хвилині Андрій Огнистий посковзнувся та втратив м’яча на рівному місці, команда Сергія Пісоцького не забарилась цим скористатися. Перевагу подвоїв Віталій Катеринин. На все це запорізький клуб результативно відповів лише раз. За 5 хвилин до кінця тайму відставання скоротив Яссін Ессаргіні. 1:2 на користь “СумДУ”- результат першої половини поєдинку.

Значно погіршилося становище “АРПІ” на 33 хвилині матчу. Тоді Дмитро Кондращенко отримав червону картку та команда залишилась у меншості. Гості миттю використали нагоду для збільшення переваги. Голкіпер сумчан Юрій Козаченко на швидкості приніс м’яч до штрафного майданчику господарів та асистував Дмитру Ігумнову, котрий відновив відрив свого колективу до двох м’ячів. А на передостанній хвилині поєдинку інтригу було знищено вщерть. Максим Миловський відібрав м’яч у Євгена Леміша та точно пробив із центра поля.

Гол престижу за 28 секунд до фінальної сирени в складі “АРПІ” знову забив Яссін Ессаргіні. Тож кінцевий рахунок матчу – 2:4 на користь “Food Centre”, що означає вихід команди Сергія Пісоцького до чвертьфіналу Кубка України. Запоріжці ж вибувають із боротьби за національний трофей.