+3°

+3°

Гандболісти «Мотора-Політехніки» у стартовому матчі Суперліги розгромили львів’ян

10.09.2021, 11:17

Стартувала гандбольна Суперліга України. Запорізький клуб «Мотор-Політехніка» розпочав виступи у чемпіонаті домашньою грою проти СКА «Львів».

Гандбольна Суперліга України. Сезон 2021-2022 офіційно відкрито. На паркет виходять гравці команди «Мотор-Політехніка». Вони у червоних формах. Мета колективу – виховання талантів, які в майбутньому поповнятимуть склад головного клубу міста – «Мотора». Очолює колектив молодих гандболістів — Ростислав Ланевич. Першим опонентом його підопічних стає СКА «Львів». Ціль наших гостей одна — будь-що зберегти команду Суперліги у Львові. Завдання виживання хоч і віддає песимізмом і не натякає на боротьбу за медалі, але передбачає тяжку працю і певне подвижництво всього колективу. Адже ,у порівнянні з минулим сезоном , у нашого візаві є втрати.

Попри озвучені складнощі львів’яни з перших секунд включилися до боротьби і змусили господарів нервувати. Тривалий час переважали саме гості.

Лише на 20 хвилині підопічні Ростислава Ланевича відновили рівновагу. Після цього іцініатива повністю перейшла до запоріжців. По перерві господарі нарощували перевагу. У середині другого тайму керманич зрозумів, що справу фактичну зроблено, і дав шанс проявити себе новачкам. Так дебютантами стали Андрій Гочачко, Степан Римарчук, Олексій Кушнирук, Микола Процюк і Денис Таран. Юні дарування хоч і помилялися, але не розгубили напрацювання більш досвідчених колег. Підсумок зустрічі — 39:21. Таким чином «Політехніка» розпочинає сезон перемогою. Плюс, ця гра стала добрим розігрівом напередодні старту в Кубку ЄГФ. Цієї неділі, у рамках 1 раунду європейських змагань, запоріжці зіграють із норвезьким «Беккелаге».

Матч проти норвезького клубу має відбутися 12 вересня у Палаці спорту «Юність». Початок о 17:00.