+3°

+3°

Гандболісти «Мотора» здобули першу посткарантинну перемогу

26.10.2020, 13:17

Після вимушеного карантину на гандбольну арену повернувся «Мотор». У рамках шостого туру Суперліги України запоріжці приймали маріупольский «Донбас». Матч відбувався без глядачів. І це не єдина коректива, яка стала наслідком пандемії.

За проханням керівництва «Мотора» комітет ФГУ дозволив запорізькому клубу випускати на арену необмежену кількість легіонерів. Цей виняток є тимчасовим, але він дозволить краще підготуватися до ігор у Лізі чемпіонів. Власне, поєдинок із «Донбасом» наш колектив розглядав як розігрів напередодні зустрічі на євроарені з командою «Целе». Гості не поскупилися на послугу дати «соколам» корисну практику. На 9 хвилині підопічні Миколи Шарка вели 6:4. Але згодом господарі зрівняли рахунок, після чого пішли в очікуваний відрив. Кінцевий рахунок першого тайму — 18:15, на користь команди Гінтараса Савукінаса.

На старті другої половини матчу перевага «Мотора» досягла позначки + 5. Усі спроби «Донбаса» наздогнати суперника, навіть якщо і завершувались голами, але майже одразу знаходили жорстку та впевнену відповідь. Підсумок зустрічі — 38:25 – гора за «Мотором».

Матч із «Целе» в рамках Ліги чемпіонів заплановано на середу. Початок о 18:45. У внутрішньому чемпіонаті «соколи» на цю мить йдуть без спотикань. «Донбас» залишається головним переслідувачем чинних національних чемпіонів.