+3°

+3°

Гандбольна ліга чемпіонів. Запорізький “Мотор” зустрівся з лідером своєї групи – французьким “Монпельє”

04.12.2017, 18:21

video text

Обидва суперники достроково вирішили завдання виходу до однієї восьмої. Мотор на цій стадії програв лише Монпельє в першому колі. Команда набирала з кожним матчем, упевнено пройшовши всю турнірну дистанцію. Заключний поєдинок мав це довести.

Як і належить поєдинку лідерів, матч пройшов у жорсткій та безкомпромісній боротьбі. Команди протягом довгого часу йшли м’яч у м’яч – 6:6, 7:7, 9:9. За три хвилини до перерви Мотор створив відрив у чотири м`ячі – 14:10. Але французам вдалося скоротити його до двох. Перший тайм завершився перемогою українського клубу – 14:12. Після перерви накал не знизився. За дві секунди до фінальної сирени спостерігалася рівновага – 30:30. І за цей час Борис Пуховський зміг закинути супергол, який приніс Мотору перемогу – 31:31.

Таким чином, Мотор з п’ятнадцятьма очками фінішував на другій позиції в групі. В одній восьмій фіналу запорізький клуб зіграє з данським Скйерном. Ігри відбудуться наприкінці лютого та початку березня.