+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” провів заключний матч у 2018

21.12.2018, 18:40

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” провів заключний матч у 2018 році в рамках національної першості. На рідній арені підопічні Миколи Степанця грали з Одесою”. Команда Михайла Щукіна виклалась на максимум у боротьбі із конкурентом значно вищого рівня.

У попередньому турі Моторздобув дуже непросту перемогу над своїм головним конкурентом – ZTR”. У матчі з Одесою наставник господарів Микола Степанець дав можливість відпочити сімом гравцям основи. Геннадію Комку, Максимум Бабичеву, Владиславу Донцову, Борису Пуховському, Ігорю Сороці та Олексію Шикелю.

Тож остання гра в 2018 році була нагодою для дублерів себе проявити. Гості теж вбачали в цьому шанс показати зуби чемпіонам. На 17 хвилині першого тайму їм вдалося зрівнятися з опонентом — 8:8. Більш того, після того,як рахунок зрівняли, одесити спромоглися вийти вперед. Але надалі “моторівці” опанували себе та почали нарощувати прогнозовану перевагу. Підсумок гри – 34:18 – на користь господарів. Таким чином, півріччя соколи завершують на 1-й сходинці в турнірній таблиці Суперліги. Власне наступний матч у Лізі Чемпіонів Мотор проведе 6 лютого з німецьким “Фленсбургом”. Гра відбудеться в Палаці спорту Юність”. Початок о 18:00.