+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” зіграв 11-й матч у Лізі Чемпіонів

11.02.2019, 18:39

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” зіграв одинадцятий матч у Лізі Чемпіонів. На паркеті Палацу спорту Юність підопічні Миколи Степанця приймали німецький Фленсбург”. Цей клуб є лідером свого національного чемпіонату. До зустрічі з чемпіонами України гранд Бундесліги посідав третю сходинку в таблиці найпрестижніших єврозмагань з 10 очками.

Геть усі глядацькі сектори як одна величезна фан-зона. Підбурювані голосом ведучого три тисячі вболівальників “гонять” Мотор уперед. Підопічні Миколи Степанця починають робити все, щоб не підвести тих, хто не шкодує часу та сил для свого улюбленого клубу. Протягом першого тайму запоріжці максимально викладалися в обороні. Вражали сейви і Геннадія Комка. Віддаючи належне суперникам, слід зазначити і з їхнього боку не менш добрий захист та дії голкіпера. З усього цього випливає, що в нападі обом колективам непросто. За підсумками першої половини гри атаки гостей виявились результативнішими всього на 2 пункти – 10:12.

Дещо невдало розпочали запоріжці другий тайм. Суперника відпустили на 4 очки. Згодом Мотор відновив різницю в рахунку до 2 пунктів і тільки на 44-й хвилині наше відставання знизилось до мінімуму – 17:18. Потім ще близько 10 хвилин знадобилось господарям, аби вже зрівняти рахунок. За цим слідує нагода вийти вперед, але стрімку атаку в зародку знищив Айденас Малашинскас, віддавши поганий пас, який опоненти перехопили. Це коштувало соколам пропущеного голу та вкотре ролі наздоганяючих. Схожих помилок у Айденаса в захисті було немало. Але він же й робив чималий внесок до того, щоб господарі не відставали від німців, демонструючи добру реалізацію в атаках.
За
3 хвилини до кінця Мотор уперше за гру виходить уперед. Зала емоційно вибухає. Однак радість публіки дещо зіпсував призначений у наші ворота пенальті.

Трохи більш ніж за хвилину до кінця трапляється те, що змусить кожного відвідувача “Юності” встати. Максим Бабичев подвоює перевагу “Мотора”.Ще трохи згодом остаточну крапку в матчі поставив раніше згаданий Айденас Малашинскас, чим нівелював усі недоробки, котрі цілком природні в грі з командою такого рівня. Кінцевий рахунок – 28:26 на користь лідерів українського гандболу.

Після цього туру “Мотор” має 9 очок та посідає 5-у сходинку в групі B. Стільки ж пунктів у “Нанта”, однак українці випереджають французів за рахунок переваги в особистих зустрічах (перемога та нічия). На четвертому місці “Загреб”. “Фленсбург” наразі залишається третім, однак через програш запоріжцям німці значно відстали від “Пік Сегеда”, котрий у цьому турі переміг ГК “Целе” та закріпився на другій сходинці з 17 балами. Лідирує ж у групі “ПСЖ”. Тепер “соколам” залишилось зіграти три матчі. Два виїзних із “Пік Сегедом” та “ПСЖ” і один домашній зі “Скьєрном”. Як зазначив Микола Степанець , перемога над німецьким грандом має стати психологічною опорою для його команди в прийдешніх, по-суті вирішальних, зустрічах.