+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” зіграв матч із польським суперником “Віве Кельце”

25.03.2019, 18:12

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” зіграв перший матч у рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. На цьому етапі суперником підопічних Миколи Степанця є клуб “Віве Кельце” з Польщі. Гра відбулась у рідному для чемпіонів України Палаці спорту “Юність”.

Вже на першій хвилині зустрічі моторівець Артем Козакевич відкрив рахунок. За лічений час гравець “Кельце” Артем Корольок вирівняв цифри на табло. Далі – сітку Володимира Цупари пробив Максим Бабичев, а ще за хвилину Артем Козакевич реалізував перший пенальті. Це означало перевагу господарів – 3:1. Однак насолоджувалися лідерством моторовці недовго. Владислав Кулеш та Лука Циндрич вдруге зробили становище супротивників рівним. За таких умов проходив весь перший тайм. Його результат був справедливим та передбачуваним – нічия 16:16.

У другій частині зустрічі наставники обох команд змінили воротарів. Раму “Мотора” вийшов захищати Геннадій Комок. А місце голкіпера на воротах “Кельце” посів Філіп Івич. Але суттєвих змін до розвитку подій це не принесло. “Гойдалки” не припинялися. Переможця цього разу глядачам побачити не судилося. Кінцевий рахунок матчу знов-таки не ніс у собі й натяку на сперечання. Рівна гра – рівний результат: 33:33.

Моторівця Артема Козакевича визнано кращим правим крайнім тижня в Лізі Чемпіонів. А гол Юрія Кубатка потрапив до рейтингу кращих у турі. Матч-відповідь між “Мотором” та “Віве-Кельце” відбудеться 30 березня. Гра проходитиме на паркеті залу нашого польского суперника.