+3°

+3°

Гандбольний клуб “ЗТР-Буревісник” зіграв матч 7-го туру в чемпіонаті України

19.10.2018, 14:58

Запорізький гандбольний клуб “ЗТР-Буревісник” зіграв матч сьомого туру в чемпіонаті України серед команд Суперліги. На цьому етапі суперником підопічних Олександра Резанова став южненський “Портовик”. Перед грою колектив Олега Сича випереджав запоріжців на 2 очки. Тож метою цього матчу для “Буревісника” було зрівнятися з южненцями в турнірній таблиці.

За попередні тури “ЗТР-Буревісник” спромігся на здобуття лише двох очок у турнірній таблиці. Гру з “Портовиком”, який підопічним Олекснадра Резанова ніби й “по зубах”, місцеві фанати розглядали шансом на покращення становища в чемпіонаті. Однак цьому завадив суттєвий нюанс. У порівнянні з минулим роком, южненський колектив практично зберіг основний склад. Взяти хоча б “забивну” трійку — Віталій Горовой, Ростислав Поліщук та Юрій Делиєргієв. А от у господарів протилежна ситуація. Не грають більше Роман та Руслан Гончарови, Олексій Щербак. Травмований воротар Максим В’юник, а його дублер Олександр Ковальчук перейшов у “Донбас”. Як результат – перший тайм за гостями -12:16.

На старті другого тайму господарі майже наздогнали суперника. Наблизились упритул, спочатку 16:17, потім 17:18. Невдовзі зіграний та досвідчений “Портовик” відновив перевагу в чотири очки. Тим не менш на 52 хвилині табло знову зафіксувало нічию. Інтрига в матчі зросла до максимуму. Та результат гандбольних заворушень у спорткомплексі “ZTR” виявився незадовільним для місцевих уболівальників. Нагоди вийти вперед не реалізували Данило Плахотін, Ігор Одиноков та Іван Черевко. Натомість южненці діяли більш упевнено. У підсумку здобули чергові два очки в Суперлізі.

Кінцевий рахунок зустрічі — 30:33 – “ЗТР-Буревісник” програє. Після цього туру команда Олександра Резанова посідає сьому сходинку в чемпіонаті. “Портовик” йде шостим. Лідером першості залишається “Мотор”.