+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” провів 2-й матч у рамках української Суперліги

28.09.2020, 13:24

Цього року гандбольна Суперліга України налічує 8 команд. Традиційно, беззаперечним фаворитом національних перегонів є запорізький “Мотор”. Однак сезон 2020-2021 особливий і, на жаль, не у найкращому сенсі. У “соколів” жодного конкурента, котрий міг би хоч якось полоскотати нерви чемпіонам країни. Навесні припинив існування “ZTR” – єдиний клуб, який багато років гідно боровся з “моторівцями”. Тож, у внутрішній першості підопічні Гінтараса Савукінаса не матимуть реальної практики. А вона б не завадила для виступів у Лізі Чемпіонів. Матч з одеситами став показовим. За підсумком першого тайму рахунок був 22:8 на користь чинних володарів національного трофея. Передбачаючи такий перебіг подій заздалегідь, наставник “Мотора” поставив перед підопічними конкретні цілі.

Згаданий наставником “Мотора” матч у середу відбудеться на цій же арені в рамках третього туру ліги чемпіонів. Опонент – “Вешпрем”. Ця гра буде принципова, адже наразі “соколи” зіграли два матчі на євро-арені, і обидва програли. Фанати чекають на реабілітацію. Та враховуючи не малу кількість пропущених м’ячів від Одеси в другому таймі, керманич запоріжців, м’яко кажучи, не в захваті.

За підсумком зустрічі одесити пропустили 38 голів. Але й закинули 22, що досить непогано, враховуючи різницю колективів у класі. Однак, критика з вуст одеського наставника все ж прозвучала.

На завершення Михайло Щукін побажав “Мотору” перемогти “Вешперм”, гра з яким розпочнеться в середу, о 19:45. Нагадаємо, поєдинок з угорським клубом в рамках третього туру ліги чемпіонів, відбуватиметься також у Палаці спорту “Юність”.