+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” провів двоматчеву серію з маріупольським “Донбасом”

24.01.2020, 20:23

Паузу, викликану іграми національної збірної України в гандбольному чемпіонаті Європи, клуби використали для проведення контрольних поєдинків. Чемпіон країни “Мотор” провів двоматчеву серію з бронзовим призером маріупольським “Донбасом”. Перший з них завершився досить несподівано.

Ростислав Ланевич у цій грі дав себе проявити переважно молоді, з досвідчених гравців участь у грі взяли тільки Юрій Кубатко та Кус, який першим і відкрив рахунок гри. Далі підопічні Івана Фучеджи зрівняли. На 6 хвилині матчу Володимир Кара влучним ударом виводить «Донбас» вперед – 4:3. І «Мотор» опиняється в ролі наздоганяючих, поступаючись в 1 м’яч. Силами Тараса Міноцького та Іллі Близнюка, моторівцям вдається вдруге за гру вийти вперед 17:16. Втім, впевнена гра на воротах Рудольфа Бородая не дозволила підопічним Ростислава Ланевича піти на перерву у якості лідерів – 22:22.

Після перерви «Донбас» знову виходить вперед, втім, Олександр Касай тричі відзначається у воротах Бородая – 25:24. Надалі розпочинаються гойдалки, обидві команди по черзі виходять вперед – 27:28, 29:28. За 10 хвилин гри Семенченко та Тютюнников створюють розрив на користь своєї команди у +2. В останні хвилини гри «Мотору» знову довелося наздоганяти суперників, втім цього разу не вийшло. І хоч останнє слово в цій грі було за моторівцем Едуардом Кравченком, «Донбас» святкував перемогу за мінімального рахунку – 38:39.

У матчі-реванші несподіванки не відбулося. «Мотор» обіграв «Донбас» з рахунком 36:24. Найближчий офіційний матч команда Ростислава Ланевича проведе 9 лютого. У рамках Ліги чемпіонів “Мотор” на майданчику Палацу спорту “Юність” прийматиме “Гандбольний клуб імені Мєшкова” з Білорусі.