+3°

+3°

Гандбольний клуб “Мотор” зіграв 3-й матч групового етапу в Sega Liga

26.09.2019, 18:04

Запорізький гандбольний клуб “Мотор” зіграв третій матч групового етапу в Sega Liga. На паркеті Палацу спорту “Юність” наші спортсмени приймали команду Пекінського спортивного університету. Наш візаві з Китаю є досить молодим колективом. Для гравців це перші змагання такого рівня. Тож проблем у зустрічі для чемпіонів України не було.

На цю мить зустріч із Пекінським спортивним університетом для
Мотора видалась однією з найпростіших у поточному сезоні. Домінування господарів розпочалося з перших хвилин поєдинку, коли підопічні Миколи Степанця виграли ривок 4:0. Молоді та малодосвідчені китайці були неспроможні чинити опір лідеру української Суперліги. Часом на рівному місці втрачали мяча. Однак як наш наставник, так і керманич гостей до всіх цих тенденцій поставилися з розумінням, адже за фактом китайський колектив наразі перебуває в зародку свого професійного існування на рівні Seha Liga.

За 4 хвилини до кінця першого тайму рахунок був 20:4 на користь Мотора”. Тобто 4 пункти не вистачало соколам для 20-очкового відриву. Було видно прагнення господарів досягти цієї вражаючої мети, однак не вистачило одного голу. 24:4 – результат половини протистояння.

Зазначимо, що в цьому протистоянні лідери Мотора були відсутні. Не було Бориса Пуховського, Захара Денисова, Айденаса Малашинскаса, Дмитра Дорощука та Денера Яанімаа. Тож це була гарна нагода молоді себе проявити. Взірцевим став приклад юного Олександра Касая, котрий 12 разів вразив ворота суперників.

Тож перевага “соколів” стрімко зростала. Кінцевий рахунок матчу 49:18, на користь господарів. Незабаром у “Юності” “Мотор” знову постане перед рідною публікою. 29 вересня підопічні Миколи Степанця приймуть македонський “Вардар” у рамках Ліги чемпіонів. Початок зустрічі о 18:00.