circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Газета “Запорізька правда” відсвяткувала свій 100-річний ювілей

03.11.2017, 13:55

video text
Поділитися:

Ось так починається день у редакції “Запорізької правди”. У сучасному офісі немає і натяку на те, що газета існує вже 100 років. Заснована у далекому 1917-му році, вона мала багато назв. Спочатку це була “Александровская мисль”, потім – “Червоне Запоріжжя”. Штат із задоволення працює над кожним випуском. Світлана Живиця працює з рекламою. Зізнається, колектив грає велику роль у випуску кожного номеру.

За 100 років змінився зовнішній вигляд газети, але не кредо. Від імені видання мовить громада всього Запорізької регіону. Газета видається лише української мовою, і конкурентів у цьому сегменті не має.

Святковий випуск газети “Запорізька правда” – кольоровий, із новими розділами про мистецтво. Отримати його могли всі, хто прийшов на день народження улюбленої газети. Свято провели в обласній філармонії.

Від обласної влади “Запорізька правда” отримала подарунок – нову техніку в офіс. У газеті працює всього 20 людей. Є ще “позаштатники”.

Зараз “Запорізьку правду” можна лише передплатити. Тираж видання — 20 тисяч примірників. Сама ж редакція настроєна рішуче. Прагне подолати ще не один сторічний ювілей.

Вікторія Біла, Дмитро Пришелець, Юрій Поворознюк, Сергій Мельник

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: