circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Газовий конфлікт у Запоріжжі

27.11.2017, 21:15

video text
Поділитися:

Республіканська, 90. Біля будинку — збори мешканці. Люди скаржаться, із березня суми в платіжках за газ зросли у два-три рази. Усе змінилося після того, як на будинку встановили газовий лічильник. Прилад мав з’явитися і на інших багатоповерівках. Але щось пішло не так. Тепер, впевнені люди, їх лічильник рахує одразу за два будинки. Зверталися до Запоріжгазу, але відповіді так і не отримали.

Що робити люди не знають. Кажуть, відповіді від Запоріжгазу не отримали. Не розмовляють із ними працівники і коли приїжджають до будинку і не пояснюють, що роблять, — запевняють мешканці.

За поясненнями ми теж звернулися до “Запоріжгазу”. Там кажуть – лічильник дійсно встановлений на два будинки, але показники іншої будівлі у розрахунку все одно віднімаються. Тому, запевняють, кожен будинок сплачує окремо.

Також працівники Запоріжгазу наголошують: ніяких зайвих дій із лічильником ніхто не робив, адже він запломбований. А газ — це вибухонебезпечна речовина, і будь-які втручання в лічильник – небезпечні. Мешканці ж будинку кажуть, триматимуть ситуацію на контролі.

Анна Кулькова, Дмитро Пришелець, Сергій Регеда

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: