circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Генпідрядник будівництва мостів визначився з графіком масштабних робіт в акваторії Дніпра

23.03.2021, 11:09

text
Поділитися:

Будівництво вантового мосту (споруди № 10), що є ключовим об’єктом Автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі в рамках програми Президента України “Велике будівництво”, набирає обертів та потребує багато часу для робіт в акваторії Дніпра.

Роботи пов’язані з монтажом тимчасових опор, а також секцій прогонової будови мосту. Вони будуть виконуватись, як буровою платформою, так і за допомоги несамохідного плавкрану LK-800.

Саме тому, з врахуванням відкриття річкової навігації на Дніпрі, генпідрядною компанією “Онур” було складено попередній (орієнтовний) графік робіт в акваторії споруди № 10.

Графік складено на три місяці — березень, квітень та травень 2021 року. Його направлено до Нижньодніпровського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту України, ДУ “Держгідрографія”, Запорізької обласної державної адміністрації, а також до замовника робіт — Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та технічного нагляду — Консорціуму “Айсі Інфраструктура Україна”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: