circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Генплан Запоріжжі змінюють заради виділення ділянок учасникам АТО

28.09.2017, 12:09

text
Поділитися:

У Запоріжжі проживають тисячі учасників АТО, які відповідно до законодавства мають право на отримання безкоштовних земельних ділянок. Однак довгий час це питання стояло на місці через відсутність в Генеральному плані територій, на яких можна виділяти ділянки під приватну забудову.

Відзначимо, Генеральний план Запоріжжя був затверджений в 2004 році. Місту був потрібен новий генплан, сформований з урахуванням що відбулися за останні роки змін. За дорученням міського голови Володимира Буряка, відповідні зміни були підготовлені. Документ пройшов всі необхідні обговорення і узгодження. Тепер прийшов час затвердити його на сесії міської ради. Про те, навіщо Запоріжжю потрібен оновлений Генеральний план, розповів міський голова Володимир Буряк.

– Сьогодні ми приймаємо рішення щодо внесення змін до Генерального плану міста. Цей документ визначає напрямки розвитку Запоріжжя на багато років вперед. Адже Генплан – це головний документ міста, який є довгостроковою стратегією планування і забудови Запоріжжя. Він важливий для інвесторів, бізнесу. Упевнений, що зміни до Генерального плану будуть підтримані, – зазначив Володимир Буряк.

В рамках коригування Генплану в районі траси Харків-Сімферополь і по вулиці Автодорожній, на ряді інших територій передбачені місця для виділення ділянок учасникам бойових дій в ході АТО. Про те, що це буде зроблено, неодноразово заявляв міський голова Володимир Буряк.

Ще одне важливе рішення для забезпечення учасників АТО земельними ділянками також було прийнято на сесії.

– Ми даємо дозвіл на розробку детального плану ряду територій Запоріжжя. Після цього на підготовку документації знадобиться два-три місяці. В результаті місто отримає можливість надавати ділянки землі, які знаходяться в комунальній власності, учасникам АТО, – сказав Володимир Буряк.

Так детальний план території в районі траси Харків-Сімферополь, уздовж вулиці Автодорожньої, охопить площу майже в 260 га. З них близько 150 га можна відвести під ділянки для воїнів АТО.

На думку міського голови, прийняття рішень дозволить запустити в Запоріжжі механізм виділення землі учасникам АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: