+3°

+3°

ГК «Мотор-Політехніка» стартував у другому колі української Суперліги

17.02.2021, 15:54

Відкривши першими рахунок, гравці «Політехніки» поспішили вирватися вперед. Гості ж були відверто проти. За рахунку 4:4 підопічних Ростислава Ланевича спіткала гольова криза. Львів’яни скористалися моментом і вийшли вперед – 7:4. Господарі майданчика зуміли зрівняти цифри на табло силами Володимира Щербаня, Ярослава Пилипенка та Іллі Близнюка – 7:7. Далі – перестрілка м’яч-в-м’яч, із якої саме господарі зуміли вирватися вперед. Підсумок першої чверті – 13:11, «Політехніка» попереду.

У другому таймі запоріжці зберігали перевагу у два м’ячі. Пізніше вирвалися вже на чотири пункти вперед – 18:14. Далі підопічні Ростислава Ланевич лідирували – 20:16, 23:21. Фінальна сирена зафіксувала перемогу запорожців – 30:25.

Найкращим снайпером цього матчу у складі запорізької дружини став Ілля Близнюк. На його рахунку 11 м’ячів. У гостей 10 разів відзначився Дмитро Гарбар. Наступний матч ГК «Мотор-Політехніка» проведе на виїзді зі столичним клубом «ЦСКА-ШВСМ».