circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Голова Запорізької ОДА представив свою команду

11.08.2020, 09:16

text
Поділитися:

Під час прес-конференції голова облдержадміністрації Віталій Боговін підбив підсумки роботи у липні.

Насамперед очільник регіону представив свою команду. Це перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Тишечко. Заступник голови облдержадміністрації Олена Теряєва, яка опікується питаннями медицини та соціального захисту. Заступник голови Олександр Свистун, який веде гуманітарний блок та Віталій Кардаш, який займається сферами житлового господарства та будівництва.

Нова команда майже сформована. Хтось ще проходить стажування. Проте ще кадрові ротації будуть, ще є багато вакансій. Ротації будуть до того часу, коли не буде повністю сформована нова команда професіоналів, – відзначив Віталій Боговін.

Також голова облдержадміністрації зупинився на основних питаннях розвитку регіону.

Так, розпочато підготовку до нового опалювального сезону. Проаналізовано тарифи всіх постачальників Запорізької області. В діючому тарифі врахована ціна природнього газу 6235,51 грн/тис м3. Згідно законодавства вартість газу в тарифі на новий опалювальний сезон має складати 4100 грн/тис м3.

В області презентовано єдину інформаційну платформу. Ключова мета платформи: підвищити привабливість вищих навчальних закладів Запорізької області та залучення більшої кількості абітурієнтів, особливо з сусідніх областей. На сьогодні 6307 абітурієнтів вже скористалися чатбот-тестом.

Запорізька область стала однією з перших в Україні, хто зробив онлайн карту об’єктів, що ремонтуються за програмою Велике Будівництво, також встановлено 2 камери на запорізьких мостах.

Щодо об’єктів «Великого будівництва», основні роботи на трасі Н-30 Василівка – Бердянськ завершено. До кінця серпня покладуть верхній шар асфальту на трасі Н-18 Запоріжжя – Василівка.

Будівництво мостів йде за графіком, фінансування є стабільне. З 15 серпня планують перейти на цілодобовий режим роботи.

Триває ремонт доріг місцевого значення.

Багато чого ремонтується. В липні завершено:

– Реконструкція ділянки дорога місцевого значення Т-08-04/ -Дніпровка

– Відремонтоване дорожнє покриття на мосту через р. Конка в м. Пологи

– Поточний середній ремонт ділянки дороги С080407 Новоуспенівка – Братолюбівка. Це дорога до школа для декількох сіл.

– Поточний середній ремонт ділянки дороги С-08-04-02 Веселе-Далеке.

Розпочались роботи на об’єктах:

– Стадіон 8 гімназії в Запоріжжі – готовність 40%. Всі важкі і земельні роботи завершено. Кінець вересня – орієнтовна дата завершення.

– Стадіон Таврія у Василівці – роботи розпочались 23 липня після мого візиту на об’єкт. Роботи тривають.

– Стадіон в смт. Комишуваха – готовність 36%. Кінець вересня – орієнтовна дата завершення).

Великими темпами реконструюють дитячий садочок в Гуляйполі – готовність 40%. Дата завершення 1 листопада (за контрактом березень 2021)

Триває реконструкція будівлі “НВК “ОСНОВА” Преображенської сільскої ради Оріхівського району. До кінця вересня буде завершено термомоернізацію будівлі.

Проводиться термомодернізація головного корпусу гімназії “Софія” м. Дніпрорудне, вул. Героїв праці № 7, готовність становить 88%

Завершується реконструкція головної будівлі Навчально-виховного комплексу “Джерело” в смт. Комишуваха. У вересні діти Комишуваської громади розпочнуть навчання в абсолютно новій школі.

У Якимівському районі реконструюють їдальні. Впроваджують здорове харчування по системі Євгена Клопотенко, який після карантину завітає в Запорізьку область.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: