circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Городян запрошують на фотовиставку «70 жовтнів»

18.10.2018, 17:52

text
Поділитися:

Хронологію творчості фотографа Сергія Лаврова можна побачити на виставці «70 жовтнів». Її автор презентував до свого 70-річчя. Зобразив моменти від початку карʼєри, як в перший раз взяв фотоапарат до рук, та сьогодення. Останні знімки присвячені Хортиці. Її природою Сергій Лавров захоплюється багато років.

Саме з чорно-білих світлин, ще у 80-ті роки минулого сторіччя Сергій Лавров почав свою карʼєру фотографа. Перші роботи були портретними. Своїми світлинами автор намагався передати емоції. Тому часто фотографував людей у нестандартних ситуаціях. Все змінилося після прогулянки Хортицею. Відтоді фотограф робить лише пейзажні знімки. Колись вони були аматорськими, тепер — професійні.

Митець зазначає: Хортиця стала його улюбленим місцем і роботи, і відпочинку. Підтримати автора у день презентації персональної виставки прийшли чимало колег. Художниця Ніна Рєчка подарувала митцю його портрет на фоні мальовничого півострова.

Стопами батька пішов і син Сергія Лаврова – Ігор. Він теж цікавиться фотографією. Зараз і тато, і син разом їздять на Хортицю, щоб зафіксувати найгарніші місця рідного міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: