circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Госпіталь для ветеранів на Великому Лузі відновив роботу

14.07.2021, 13:07

text
Поділитися:

Сьогодні керівник регіону Олександр Старух разом зі своїм заступником Русланом Шихановим та директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексієм Кулиничем провели виїзну нараду в обласному госпіталі ветеранів війни, який нещодавно відкрив двері після тривалого карантину.

– Вже є перші результати нашої роботи за півроку – госпіталь працює і майже повністю заповнений, – зазначив Олександр Старух.

Зараз на лікуванні знаходяться 80 ветеранів, учасників, інвалідів війни та дітей з інвалідністю. До їхніх послуг – клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети, огляд фізіотерапевта, хірурга, офтальмолога, кардіолога, психолога тощо. Потужності закладу дозволяють щомісячно лікувати 200 пацієнтів та приймати щороку майже 3 тис відвідувачів.

– У нас вже є наступні завдання. Перш за все, обласна рада має вирішити питання фінансування закладу до кінця року. Госпіталь вже має фінансування на липень та серпень і може працювати у нормальному режимі, – розповів Олександр Старух.

Окремо учасники наради обговорили використання приміщень колишнього санаторію «Великий Луг», яке обласна рада нещодавно прийняла до комунальної власності. Цим рішенням депутати взяли зобов’язання – використовувати майно лише за призначенням, для розвитку госпіталю ветеранів війни спільно з Хортицькою національною академією і в жодному разі не передавати його до приватної власності.

– Паралельно ми продовжуємо роботу щодо передачі одного з корпусів в оренду госпіталю, тривають юридичні процедури. Однак, головний крок зроблено – госпіталь працює та приносить користь людям, – резюмував очільник регіону.

Потрапити на лікування ветеранам війни досить просто. Необхідно лише отримати направлення у свого сімейного лікаря, здати ПЛР-тест та завчасно попередити адміністрацію про свій приїзд за тел. (061) 226-51-52.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: