circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Госпіталь на Великому Лузі поновить обслуговування ветеранів

04.02.2021, 09:02

text
Поділитися:

Під час зустрічі радника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова з представниками обласної влади, депутатського корпусу та профільних департаментів облдержадміністрації обговорювалося питання відкриття на базі госпіталю для ветеранів, що на Великому Лузі, центру психологічної реабілітації захисників України.

На сьогодні запорізькі захисники проходять реабілітацію у Полтаві та Одесі. Для багатьох із них через зайнятість на роботі та сімейні обставини це не досить зручно.

Створення такого центру на Запоріжжі дозволило б надавати послуги не тільки нашим АТО-вцям, але й ветеранам із інших областей України, залучивши на ці потреби державне фінансування.

Проте, сьогодні є проблеми з роботою самого госпіталю. Як розповіла головний лікар Тетяна Ярмощук, медичний заклад готовий працювати за реабілітаційним профілем, але для надання послуг із психологічної реабілітації необхідно отримати ліцензію. Також складнощі виникли з укладанням договору оренди.

Необхідно комплексно вирішувати питання – запустити госпіталь та поступово створювати та розвивати реабілітаційний центр. Також варто розглянути можливість ефективного використання інших приміщень колишнього санаторію «Великий Луг», щоб вони не стояли порожніми та не руйнувалися. Найближчим часом ми зустрінемося з посадовцями Фонду держмайна та детально обговоримо всі правові питання, – зазначив Руслан Шиханов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: