circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Госпіталізувати хворих на COVID-19 почнуть за екстериторіальним принципом

06.04.2021, 08:16

text
Поділитися:

Пацієнтів із COVID-19, які перебувають у важкому стані, госпіталізуватимуть за екстериторіальною ознакою, незалежно від місця проживання та реєстрації. Таке рішення ухвалили на засіданні обласного оперативного штабу із протидії поширенню пандемії. За наявності вільних місць та кисню, хворих будуть приймати найближчі до них ковідні лікарні.

– Сьогодні має місце зростання рівня госпіталізації. Крім збільшення кількості хворих у стаціонарах, змінюється їх характеристика. Більше пацієнтів є важкими. Також у структурі збільшилась кількість молодих людей. Тому усі лікарні мають бути готові до приймання нових хворих незалежно від їх місця реєстрації, – наголосив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олексій Кулинич.

Також учасники наради обговорили питання безперебійного постачання кисню до медзакладів регіону. Для запобігання можливих перебоїв керівникам лікарень доручили укласти угоди з кількома альтернативними постачальниками кисню.

Нагадаємо, що найбільш дієвим засобом попередження захворювання на COVID є вакцинація. На сьогодні у Запорізькому регіоні працює 9 мобільних бригад та 39 стаціонарних пунктів щеплення. Першим щепленням вже охоплено 9927 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: