circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Господарства Запорізької області підготували худобу до зимівлі

15.11.2017, 13:18

text
Поділитися:

Питання організації проведення зимівлі худоби і птиці 2017/2018 року розглянуто на засіданні робочої групи, яке провів в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков за участю спеціалістів Департаменту та Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Департаментом проведено комплексний аналіз готовності до зимівлі всіх господарств, які утримують сільськогосподарських тварин та птицю, та стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про стан справ у галузі тваринництва та заходи щодо нарощування поголів’я худоби і птиці».

На засіданні було відзначено, що в кожному районі відповідально поставилися до виконання цього розпорядження, зокрема, розроблено виробничі програми на період зимівлі худоби і птиці, проведено відповідний аналіз по кожному господарству, що займається тваринництвом та птахівництвом. На сьогодні всі господарства забезпечили тепло та ситу годівлю сільськогосподарських тварин та птиці на період зимівлі.

Для утримання худоби і птиці в зимовий період підготовлено 622 приміщення, в тому числі для великої рогатої худоби – 170, свиней – 310, птиці – 128, у яких буде утримуватись 20,6 тис. голів, у тому числі 7,1 тис. корів, 142,8 тис. свиней, у тому числі свиноматок 10,3 тис. голів, птиці всього 2939,5 тис. голів, у тому числі курей-несучок 1608,17 тис. голів, 11,4 тис. овець, у тому числі вівцематок і ярок старше одного року 4,0 тис. голів

Забезпеченість кормами з урожаю 2017 року для тваринництва в сільгосппідприємствах усіх форм власності становить 122,5 % проти 119,2 % у минулому році.

Організоване проведення зимівлі громадського тваринництва у 2017-2018 роках дасть змогу не тільки стабілізувати, а й наростити поголів’я сільськогосподарських тварин і птиці, підвищити його продуктивність, збільшити виробництво тваринницької продукції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: