circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Гості Запоріжжя сплачуватимуть туристичний збір

31.01.2019, 10:21

text
Поділитися:

На 36-й сесії міської ради депутати проголосували за встановлення туристичного збору в Запоріжжі. Рішення прийняли у зв’язку зі змінами в Податковому кодексі України та деяких інших державних законодавчих актах. Відтепер вітчизняні та закордонні туристи будуть платити за проживання у закладах готельного типу туристичний збір у розмірі від 0,05% до 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

В Запоріжжі продовжують розвивати туристичний потенціал міста. Першим кроком стало створення туристичного інформаційного центру, який консультує туристів та надає екскурсійні послуги. Один з наступних кроків – встановлення туристичного збору з урахуванням змін до законодавства та результатів консультацій з представниками готельного бізнесу.

На 36-й сесії міської ради депутати привели місцеві Положення про туристичний збір у відповідність до чинного законодавства України. Згідно з законами, туристи мають сплачувати туристичний збір за ночівлю у закладах готельного типу. Відсоток збору залежить від вартості доби тимчасового розміщення. Розміри збору визначаються наступним чином:

– при вартості проживання до 300 грн (включно) – 0,05% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;

– понад 300 грн і до 600 грн.(включно) – 0,25% від розміру мінімальної заробітної плати;

– понад 600 грн – 0,5% від розміру мінімальної заробітної плати.

Збір сплачується за ночівлю у наступних закладах готельного типу – готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, туристичні притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади.

Туристичний збір не стягується з неповнолітніх, з інвалідів, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: