circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

GPS-навігація: переваги трекінгу та який транспорт вже під’єднали до системи

06.07.2021, 18:02

text
Поділитися:

Ці різнокольорові позначки – автобуси та тролейбуси, що рухаються містом у реальному часі. У центрі управління інформаційними технологіями презентували роботу застосунку, який допомагає пасажирам відстежувати необхідні маршрути. Містянам така система не в новинку. Однак, якщо раніше в ній були доступні лише муніципальні автобуси, тролейбуси і трамваї, то зараз активно підключають трекери і в маршрутках.

В управлінні транспорту кажуть: приватні перевізники встановлюють GPS-трекери за власний кошт. Тому поки ще не всі маршрутки можна відстежити у додатку. Однак є затверджений план, відповідно до якого щотижня перевізник підключає кілька транспортних засобів.

Самі ж перевізники зазначають, що така система відстеження корисна не тільки для пасажирів, а й для них самих. Адже допомагає краще регулювати роботу транспорту та швидше реагувати на ситуації, що можуть трапитися на маршруті.

Підключити до системи усі маршрутки мають упродовж літа. Інформація з трекерів є загальнодоступною і безплатно надається для розміщення у застосунках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: