circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громадам Запорізької області виділять кошти на підключення до інтернету

23.03.2021, 08:05

text
Поділитися:

Під головуванням керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулась нарада щодо використання державної субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості.

У нараді в онлайн форматі участь взяли голови територіальних громад.

Сьогодні в Україні не мають можливості підключитися до інтернету понад 3,5 млн осіб, які проживають у 15,5 тис. населених пунктів. Не підключена до мережі і велика кількість закладів соціальної інфраструктури. Це навчальні, медичні заклади, заклади культури та спорту.

Для усунення цих недоліків та створення умов доступності інтернету у сільській місцевості у 2021 році Уряд виділив субвенцію у 500 млн грн.

– В умовах карантину та пандемії багато речей перейшло в онлайн формат. Це стосується і медицини, і навчання, і комунікацій. Головне завдання влади – забезпечити належні умови для людей, не зважаючи на те, де вони живуть – у місті чи у селі. Це складова цифрової безбар’єрності, – зазначила керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко.

За словами посадовиці, наявність інтернету у селах відкриє додаткові можливості для населення у навчанні і роботі, а також підвищить рівень цифрової грамотності.

Начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення та захисту інформації облдержадміністрації Андрій Нестеренко, у свою чергу, розповів головам громад, як надавати від територій заявки на підключення до мережі та повідомив про необхідні для цього технічні умови.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: