circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громаді Комиш-Зорі повернули 50 га земель

06.09.2019, 09:12

text
Поділитися:

Внаслідок забезпечення апаратом прокуратури області подання повних та обґрунтованих процесуальних документів, долучення належних, допустимих та достатніх доказів, а також обґрунтування своїх доводів відповідними нормами матеріального права у судовому порядку витребувано із незаконного володіння 50 га державних земель сільськогосподарського призначення вартістю 553,2 тис. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Так, господарський суд Запорізької області погодився з доводами прокурора щодо незаконного використання фермерським господарством переданої на праві постійного користування земельної ділянки державної власності без переоформлення її у встановленому законом порядку в оренду.
Рішенням господарського суду Запорізької області від 04.09.2019 задоволено позовні вимоги прокурора в інтересах держави в особі Комиш-Зорянської селищної об’єднаної територіальної громади в особі Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області до фермерського господарства та витребувано вищевказану земельну ділянку із незаконного володіння останнього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: