circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громаді міста представили нового керівника міського департаменту освіти

10.02.2020, 19:20

text
Поділитися:

Кадрові зміни. У Запоріжжі представили нового керівника міського департаменту освіти. Ним став Станіслав Романчук. Раніше він керував обласним управлінням Державної служби якості освіти. Нового очільника запорізьким освітянам представив міський голова Володимир Буряк. Майже 30 років освітянського стажу за плечима. Новим керівником міського департаменту освіти став Станіслав Романчук. Його запорізьким педагогам представив міський голова Володимир Буряк. Колеги вітають його теплими словами й оплесками.

Міський голова Володимир Буряк зазначив: саме за педагогами майбутнє молодого покоління. Тому наразі потрібно вирішити чимало важливих питань. Зокрема, пов’язаних з реформами галузі. Наголосив міський голова і на необхідності налагодити відносини між департаментом і закладами освіти, а ще вирішити проблеми з дитячим харчуванням у школах і дитсадках.

Як зазначив сам Станіслав Романчук, попереду багато роботи. Головне завдання — забезпечити якісну освіту та і надалі працювати над створенням належних умов для навчання дітей.

Станіслав Романчук, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради
“Я впевнений, що і ці випробування, і цю реформу, Володимире Вікторовичу, ми теж опануємо. І насправді, ми ж з вами розуміємо, що формування громадянина нашої держави — це справді головне наше завдання. Ми зробимо. Щиро вдячний за довіру і сподіваюся на конструктивну співпрацю з кожним із вас”.

Володимир Буряк зазначив: наразі є чимало питань, які потребують розгляду на рівні Києва. Тож для їхнього вирішення слід об’єднати зусилля всіх запорізьких освітян. Також не варто забувати про власні напрацювання й активно впроваджувати їх у навчальний процес.

Нагадаємо, тривалий час посада головного освітянина міста була вакантною. Раніше департамент очолювала Юлія Погребняк. До її роботи у міської влади було чимало зауважень. Зокрема, щодо неналежного харчування дітей у дитсадках, булінгу школярів з боку самих вчителів і так званих благодійних батьківських внесків. За це їй виголошували догани. У результаті вона перейшла на іншу роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: