circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громаді Приморська повернули 43 га землі в прибережній смузі

03.07.2018, 09:51

text
Поділитися:

Органами прокуратури Запорізької області в судовому порядку забезпечено повернення територіальній громаді міста Приморськ незаконно виділених в межах прибережної захисної смуги земельних ділянок загальною площею більше 42,7 га, повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Відтак, господарський суд Запорізької області погодився з доводами прокурора щодо незаконності виділення КП «Чисте місто Приморськ» рішенням Приморської міської ради від 30.06.2017 у постійне користування чотирьох земельних ділянок загальною площею більше 42,7 га прибережної захисної смуги Азовського моря для цілей, несумісних з її використанням.

Також встановлено, що вказане комунальне підприємство не відноситься до категорії суб’єктів, яким відповідно до вимог Водного кодексу України можуть виділятись землі прибережної захисної смуги.

Рішенням господарського суду Запорізької області задоволено позов керівника Бердянської місцевої прокуратури в інтересах держави, визнано незаконним і скасовано рішення Приморської міської ради та зобов’язано КП «Чисте місто Приморськ» повернути територіальній громаді Приморська виділені у межах прибережної захисної смуги земельні ділянки загальною площею більше 42,7 га.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: