circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громади Запорізької області отримали нові шкільні автобуси

06.02.2019, 13:50

text
Поділитися:

На площі перед адміністративним будинком облдержадміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів. Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова облради Григорій Самардак передали ключі від шести автобусів представникам територій: Василівського району; Великобілозерської ОТГ; Гірсівської ОТГ Приазовського району; Новомиколаївського району; Новоуспенівської ОТГ Веселівського району; Пологівського району.

За словами Костянтина Бриля, спеціалізовані шкільні автобуси ЕТАЛОН були придбані на засадах співфінансування з обласного бюджету (5 292 000 грн.) і місцевих бюджетів (5 400 000 грн.). Ціна за одиницю з ПДВ становить 1 782 000 грн.

Загальна їх вартість склала 10 692 000 грн., при цьому за підсумками тендерних процедур зекономлено 408 000 грн.

– Хочу подякувати всім за злагоджену роботу. Перш за все, нашому депутатському корпусу за підтримку, співфінансування і розв’язання цієї проблеми. За останні роки ми придбали вже 53 автобуси. Вважаю, маємо придбати ще стільки ж. Адже при оптимізації навчальних закладів держава повинна дбати про доставку дітей до шкіл та їхню безпеку. Тож думаю, що ця програма й надалі працюватиме в Запорізькій області, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Після урочистого вручення керівники обласної влади оглянули транспортні засоби. Спеціалізовані шкільні автобуси ЕТАЛОН мають загальну пасажиромісткість 31 місце для сидіння, в тому числі для супроводжуючих осіб.

Як повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, чергова партія шкільних автобусів була придбана для трьох сільських районів та трьох сільських об’єднаних територіальних громад області на засадах співфінансування за кошти обласного (50%) та місцевих (50%) бюджетів.

Щорічно у Запорізькій області протягом останніх трьох років із різних джерел фінансування парк шкільних автобусів поповнювався в середньому на півтора десятка одиниць. Усі 20 сільських районів області мають шкільні автобуси, а в результаті децентралізації влади об’єднані територіальні громади також отримали можливість їх придбання. На сьогодні 100% учнів та педагогів у сільській місцевості, які потребують підвезення, підвозяться до місця навчання і додому 251 транспортним засобом, з яких 207 – шкільні автобуси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: