circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громади Запорізької області стануть партнерами проекту USAID

15.11.2018, 12:16

text
Поділитися:

За результатами відкритого конкурсу Проект USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Програми місцевого системного розвитку сформував довгий список партнерських ОТГ, до якого увійшли 13 об’єднаних громад Запорізької області.

Це: Берестівська, Великобілозерська, Веселівська, Кам’янсько-Дніпровська, Комиш-Зорянська, Оріхівська, Павлівська, Приазовська, Приморська, Роздольська, Чернігівська, Чкалівська, Широківська. Про це повідомили у Запорізькому центрі розвитку місцевого самоврядування.

Загалом по Україні Проектом USAID було відібрано 79 громад-партнерів, у тому числі: із Запорізької (13 громад), Дніпропетровської (26), Харківської (12) , Донецької (8), Луганської (7) та Херсонської (13) областей.

Визначені партнерські об’єднані територіальні громади разом з Програмою будуть працювати над покращенням та розбудовою економічного потенціалу на місцях з урахуванням інтересів громади, органів влади та бізнесу. В рамках Програми місцевого системного розвитку будуть упроваджуватися прозорі та інноваційні інструменти управління земельними та іншими ресурсами, кращий досвід ефективного планування їх використання на стратегічну перспективу тривалістю 5-10 років.

Програма місцевого системного розвитку та визначені партнерські об’єднані територіальні громади будуть працювати над створенням передумов для залучення інвестицій, основою для цього стане визначення економічного потенціалу наявних ресурсів та вміння прозоро та економічно обґрунтовано спланувати їх раціональне використання.

Варто зазначити, що наразі триває формування короткого списку партнерських громад Програми з числа загального списку партнерських громад. Відібрані представники ОТГ-партнерів візьмуть участь у програмі навчання та отримають консультаційну підтримку з формування та практичної імплементації інвестиційних проектів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: