circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громади Запорізької області претендують на реалізацію коштом ДФРР 107 проектів

16.06.2021, 12:57

text
Поділитися:

Роботу громад з підготовки та подання інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році, обговорили під час наради голови облдержадміністрації Олександр Старуха та керівників районів.

Подання заявок завершилось 15 червня. Громади Запорізької області встигли зареєструвати на електронній платформі ДФРР 107 проєктів.

Як повідомив Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, більшість поданих на конкурсний відбір проектів направлена на покращення інфраструктури, реконструкцію та ремонт соціально важливих об’єктів, створення безпекових центрів, придбання обладнання для Центрів надання адміністративних послуг.

Голова Запорізької облдержадміністрації наголосив, що в майбутньому громади мають завчасно починати підготовку до конкурсу і розробляти знакові розвиткові та соціально-значущі проєкти.

Це питання потрібно опрацьовувати глибше. У громад має бути власна стратегія розвитку, проаналізовані всі проблеми території та, відповідно, поставлені завдання з їх вирішення. Тому підготовку до наступного конкурсу варто розпочинати вже сьогодні, – підкреслив Олександр Старух.

Зазначимо, що прийом заявок на інвестиційні проєкти, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2023 році, планується розпочати з 1 січня 2022 року. Проєкти, що представлятимуться на конкурс, мають бути якісними та комплексними, забезпечувати максимальний економічний та соціальний ефект від їх реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: