circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Громади Запорізької області сформують резервні фонди

26.08.2021, 14:12

text
Поділитися:

Кожна громада Запорізької області повинна мати резервний фонд. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області.

За словами очільника регіону, це дозволить оперативно реагувати на виклики чи можливі надзвичайні події та невідкладно надавати допомогу людям.

– Пожежі, що відбулись в обласній інфекційній лікарні та у житловому будинку Запоріжжя показали нам, що реагувати на подібні ситуації необхідно невідкладно. Для цього треба мати фінансовий інструмент для не передбачених у бюджетах видатків. Тому всім територіальним громадам необхідно планувати резервний фонд. Вкрай необхідно, щоб керівники громад розуміли такі речі та мали для цього фінансове підґрунтя, – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

За підсумками засідання сільським, селищним, міським головам доручено при внесенні змін до бюджетів 2021 року та складанні бюджетів на 2022 рік спланувати кошти резервного фонду згідно норм чинного законодавства для оперативного фінансування непередбачених видатків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: