circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Група запорізьких митців організували спільну виставку після відвідин Одеси

17.09.2020, 19:49

text
Поділитися:

Покинутий рибальський стан, баркаси, глиняні береги та багато натюрмортів з місцевими продуктами. Таким побачили Хаджибейський лиман на північному заході від Одеси четверо запорізьких митців. Всі роботи, представлені на цій виставці, створені саме під час 10-денного пленеру. За цей досить короткий термін пейзажі засяяли в роботах художників новими фарбами. Для прикладу, ось це пустинне рибальське селище, де нещодавно займалися промислом.

Бутерброд з ікрою, пироги, чай, фрукти Півдня України. Це роботи Владислава Баранніка. Експозицію доповнив старим чайником з блошиного ринку Одеси. Завдяки широким мазкам пензля глиняні береги на його етюдах виглядають дуже фактурно.

В багатьох роботах майже одні й ті самі пейзажі та майже однаковий набір для натюрморту. Тим цікавіше роздивлятися, як кожен з митців поглянув на це. Тетяна Височина, наприклад, додала до свого натюрморту ще страусяче пірʼя. Художниця створила близько 15-ти робіт, але сподівається повернутися до цих сюжетів ще.

Експозицію доповнили інсталяціями з речей, знайдених під час пленеру. Можливо, хтось з художників надихнеться на створення власного натюрморту. А 20-го вересня у Запоріжжі почнеться свій пленер — “Хортиця крізь віки”. Вже за декілька днів в його рамках очікують на митців зі всієї України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: