circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Гуртожиток на Космічній, 110-А тріщить по швах

29.01.2021, 17:03

text
Поділитися:

Надворі вже сутеніє, а мешканці гуртожитку на Космосі стоять під будівлею зі своїми речами та бояться заходити всередину. Розповідають, протягом місяця чотириповерхівка буквально тріщить по швах. А зранку, 28-го січня, різко просіла на 10 сантиметрів.

Місцеві провели нас чотирма поверхами і показали — у якому стані знаходиться приміщення. Стелі та стіни в кімнатах вкриті тріщинами. З них сиплеться штукатурка. Така ж ситуація і з підлогою.

Керуючої компанії у гуртожитку для людей із вадами слуху немає. За словами мешканців, опікувались будівлею самостійно. А на балансі вона — у запорізького підприємства “Неон”.

Галина додає, що у гуртожитку була проблема із каналізацією. Припускає, через це будинок і почав просідати. Станом на зараз цю проблему «Водоканал» вирішив. Облаштували нову каналізацію та виконали необхідні гідравлічні роботи. Однак хоч першочергову проблему усунули, жити у гуртожитку люди все одно бояться.

Втім, у райадміністрації запевняють: до вирішення проблем гуртожитку долучаються, проте нагадують, що він не в комунальній власності. Адже кілька років тому підприємство відмовило передати будівлю місту.

Тим не менше, на заклик про допомогу у районі відреагували. Є певні зрушення і щодо питання розселення мешканців гуртожитку, додає голова райадміністрації Олександр Кузьмін.

Зараз стан гуртожитку вивчає науково-дослідницький інститут будівельних конструкцій, кажуть в райадміністрації. У приміщеннях фахівці встановили спецмаячки, аби дослідити рух будівлі. І вже наступного тижня має бути висновок — аварійний гуртожиток чи ні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: