circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Хабарники з інспекції з благоустрою Запоріжжя відправлені в колонію

16.11.2017, 10:15

text
Поділитися:

Завдяки активній роботі та принциповій позиції прокуратури Запорізької області, двох інспекторів Інспекції з благоустрою Запорізької міськради, які одержали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 3 тис. грн., засуджено до 6 та 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, інформує прес-служба прокуратури Запорізької області.

В результаті наступальної та принципової позиції прокуратури Запорізької області, Заводський районний суд м. Запоріжжя виніс обвинувальний вирок, яким двох головних спеціалістів – інспекторів відділу економіки, фінансів та зв’язку з громадськістю Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради Б. та К. визнано винними у одержанні неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. грн. та засуджено до реальної міри покарання у вигляді 6 та 5 років позбавлення волі, відповідно, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки та з конфіскацією усього майна, яке належить засудженим на праві власності, та з позбавленням рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, указані особи за попередньою змовою одержали від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 3000 грн. за нескладання відносно нього адміністративного протоколу за порушення державних норм і правил у сфері благоустрою населення пунктів та за безперешкодний вивіз будівельних відходів на полігон твердих побутових відходів ТЗОВ «Ремондіс Запоріжжя» №1.

В результаті прокуратурою області було затверджено та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 368 КК України, а 08.11.2017 Заводський районний суд м. Запоріжжя виніс щодо осіб Б. та К. вищевказаний обвинувальний вирок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: