circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Хортицька академія здобула міжнародні відзнаки

14.08.2020, 08:48

text
Поділитися:

У Києві відбулась Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Цього року в роботі виставки взяли участь понад 500 закладів вищої, фахової передвищої та післядипломної педагогічної освіти, наукових установ, закладів професійно-технічної, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органів управління освітою.

Здобутки Запорізького краю з освітньо-реабілітаційної та інноваційної діяльності були успішно презентовані комунальним закладом вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія». Протягом всього періоду роботи виставки біля стендів Хортицької національної академії збиралися відвідувачі, які цікавилися науково-методичними напрацюваннями в галузі компетентнісно спрямованої освіти, комплексної реабілітації та інтеграції молоді з особливими освітніми потребами в сучасний освітній простір. Інноваційну діяльність закладу високо оцінив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький, який відзначив унікальну роль Хортицької національної академії як закладу вищої освіти реабілітаційного спрямування в Запорізькій області.

У перший день роботи міжнародної виставки відбулося нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій. За результатами участі в конкурсі Хортицька національна академія отримала золоту медаль за подані науково-методичні матеріали з проблеми «Компетентнісний підхід до забезпечення якості навчання дітей з особливими освітніми потребами в контексті розбудови Нової української школи» (тематична номінація: «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти»). За 5 років функціонування та розвитку Хортицької національної академії в структурі освіти Запорізького регіону це вже сьома золота медаль.

За підсумками Одинадцятої міжнародної виставки ректор Хортицької національної академії, доктор педагогічних наук, професор Валентина Нечипоренко нагороджена Почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти, а колектив закладу – Дипломом за активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти. Тож, науково-педагогічний колектив Хортицької національної академії готовий успішно розпочати новий навчальний рік, спрямовуючи свої зусилля на подальший розвиток освітньо-реабілітаційного простору в Запорізькому регіоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: