circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Художник Антон Шеретов зобразив «Шлях додому»

19.02.2020, 20:24

text
Поділитися:

Зовнішні враження з внутрішніми переживаннями. В галереї “Art L” відкрито персональну виставку Антона Шеретова “Шлях додому”. У цій експозиції автор показує, як через власне вдосконалення можна зробити художнє мистецтво ще кращим. Більшість робіт Антон Шеретов зробив на пленерах.

Тут кожна картина – як самопізнання. Шлях додому для Антона Шеретова — це насамперед дорога до самого себе. І на цій дорозі автор зустрічає багато чого цікавого. Це краєвиди Запорізької області, сільські пейзажі, з соняшниками або візками, річка, місцеві мешканці, натюрморти з польових квітів та стоги під снігом. Все це викликає емоції автора та змушує глядачів зробити теж саме.

Художник Антон Шеретов говорить, всі зображені місця він любить, і намагається розкрити їх красу та донести до глядача. Чим частіше відвідуєш певне місце, тим глибше починаєш його відчувати. Навряд чи хтось може прийти і одразу сягнути сутність певного явища – його слід обійти з різних боків, аби відчути багатогранність та красу, зокрема, запорізьких пейзажів.

Як художник, Антон Шеретов увібрав в себе барбізонську школу, імпресіоністів з Європи, вітчизняних передвижників та шестидесятників. Все це дуже органічно поєднується в його творах та робить з автора насправді сучасного реалістичного автора Запоріжжя.

Старша наукова співробітниця обласного художнього музею Ольга Дворна говорить, автору притаманні жанри портрета, пейзажу, натюрморту. Дуже подобається його оптимізм та реалістичний підхід до пейзажу – він ловить мить та відображає її у роботі.

Антон Шеретов вважає, з кожним роком починає відчувати оточуючу дійсність все краще. Та зараз вже мав змогу малювати з пленерних ескізів у майстерні — деякі з цих робіт є на виставці, каже сподобалось. Як говорить сам автор — не зважаючи на досвід, він ще в самому початку творчого шляху. Все що треба — це сили та час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: