circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Хворим запоріжцям слід до вечора п’ятниці подати заяву про голосування на дому

23.10.2020, 09:21

text
Поділитися:

Керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко розповіла, як буде проходити голосування в умовах карантину, та повідомила про стан готовності виборчих дільниць до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

У Запорізькій області утворено 1186 виборчих комісій, з них 80 територіальних та 1106 виборчих дільниць.

На проведення протиепідеміологічних заходів спрямовано близько 4,1 млн. грн за рахунок місцевих бюджетів та благодійних коштів.

Виборчим комісіям передано понад 253 тисячі захисних масок і респіраторів; близько 3,3 тис. масок-екранів, більше 85 тис. пар захисних рукавичок і 1,3 тис. захисних костюмів, 655 приладів для безконтактного вимірювання температури, майже 5 тисяч літрів антисептичних засобів для обробки рук та дезінфекційних засобів для обробки поверхонь та приміщень та понад 3 тисячі одиниць інших засобів.

– В епідемічному відношенні – це найскладніші вибори за весь час існування держави. На сьогодні території продовжують закупівлю засобів індивідуального захисту для виборчих дільниць. Організація виборчого процесу триває. На сьогодні на 90% всі заходи виконані, – підкреслила Зінаїда Бойко.

Виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням адреси. Така заява разом з довідкою з амбулаторної медичної карти (форма № 027/о) має бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години п’ятниці, 23 жовтня. Для отримання довідки необхідно зателефонувати до свого сімейного лікаря.

Особлива увага буде приділятися захисту членів виборчих комісій, що забезпечуватимуть голосування на дому та за місцем перебування виборців. Члени комісії мають бути максимально захищені та мати захисні костюми, маски та щитки, рукавички.

Окрім цього, під час виборів необхідно забезпечити гідні умови роботи на дільницях міжнародних спостерігачів. ЦВК зареєструвала 312 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: