circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Іноземним інвесторам пропонують побувати центральну каналізацію в Кирилівці

12.04.2018, 09:23

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, а також голова парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, народний депутат України Олександр Пономарьов та інші представники Запорізької делегації беруть участь в Інвестиційному форумі Annual Investment Meeting 2018, що триває в м. Дубай, ОАЕ, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

У рамках заходу заплановано презентацію інвестиційного та економічного потенціалу Запорізької області, а також проведення перемовин із представниками інвестиційних компаній щодо започаткування зв’язків та залучення коштів в актуальні проекти регіону.

Зокрема, потенційним інвесторам буде представлено інвестиційний проект будівництва зовнішніх мереж та споруд водопостачання та водовідведення селища Кирилівка. За словами запорізьких фахівців, проект спрямований на забезпечення лікувально-оздоровчих закладів централізованим водопостачанням та каналізацією, а також запобігання забрудненню ґрунтових, поверхневих і підземних вод. На сьогодні загальна вартість проекту складає 39,486 млн. дол. США.

Як наголосив Костянтин Бриль, участь в Інвестиційному форумі – це чудова можливість представити в світі об’єктивну інформацію про переваги та вагомі досягнення нашої області, а також обмінятися досвідом з іноземними партнерами щодо залучення інвестицій в економіку регіону.

– Українська делегація активно налагоджує співпрацю з різними світовими інвесторами. На сьогодні не всі напрямки є для них зрозумілими, проте вони дуже прагнуть до співпраці. Хочу наголосити, що арабські інвестори є справжніми фахівцями з опріснення води. Тож нині ми розглядаємо передачу в концесію проекту водогону в Кирилівці. Восени цього року інвестори планують побувати в столиці України, а ми також запросимо їх на «InCoForum» до Запоріжжя. Нині ми проводимо продуктивні переговори в Дубаї. Та остаточне рішення буде прийматися після того, як фахівці ознайомляться з деталями проекту на місці, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: