circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Інспектори з благоустрою перевірили запорізькі кафе

19.04.2018, 22:12

text
Поділитися:

Сміття, що з’являється зненацька. Мешканці багатоповерхівок скаржаться на велику кількість побутових відходів. Запевняють – їх у баки, що стоять у дворах, підкидають працівники місцевих кафе та ресторанів. Щоб перевірити чи так це насправді, інспектори з благоустрою та комунальники вирушили в рейд. Адже у кожного підприємця повинен бути спеціальний договір про вивезення сміття.

Цього разу учасники рейду йдуть перевіряти місця громадського харчування на вулиці Сталеварів. Бо скарг на цю територію надходить найбільше. Адже з тутешніх дворів сміття забирають по декілька разів на день.

Вже у першому закладі виявляється, що документів на вивіз сміття тут немає. Орендаторка приміщення запевняє: всі комунальні послуги оплачує згідно із квитанціями, які надає власник приміщення. Однак у договорі про оренду на вивезення відходів нічого не сказано.

Оскільки документів немає, на орендаторку складають протокол про адміністративне порушення. На жінку чекає штраф більше ніж півтори тисячі. А в сусідньому закладі документи на вивезення сміття показали.

В закладі навпроти з інспекторами та журналістами взагалі не захотіли розмовляти. Куди звідси діваються відходи — невідомо.

В інспекції з благоустрою кажуть: ця перевірка пов’язана зі скаргами від мешканців на велику кількість сміття. Люди невдоволені перевантаженими сміттєвими баками. Їх нібито заповнюють підприємці, які не мають договорів про вивезення сміття. На велику кількість відходів, які з’являються за кілька годин після прибирання, скаржаться самі жителі, двірники та робітники компаній, що утилізують сміття.

В інспекції з благоустрою кажуть – за послугу з вивезення відходів у місті сплачують лише 10% підприємців.

Документи про вивезення сміття повинні бути у кожному куточку споживача. Їх під час рейду знайшли лише в аптеці. Ще в одному закладі до такого куточка не можна було дістатися. Комунальники та інспектори радять підприємцям співпрацювати. Наразі компанії, що вивозять та утилізують сміття, контролюють усі місця біля кафе та ресторанів . А такі перевірки проводитимуть регулярно у кожному районі. Адже під час цього рейду з шести закладів лише у двох були документи про вивезення побутових відходів.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: