+3°

+3°

«Інтерхім» та «Козачка-КПУ» обмінялися перемогами

18.02.2020, 12:13

Баскетбольний жіночий клуб «Козачка-КПУ» провів матчі передостаннього туру регулярного чемпіонату України. Суперницями запоріжанок були гравці одеського «Інтерхіму», який очолює турнірну таблицю другої групи.

На старті матчу гра в «Козачки» не задалася. Вже на четвертій хвилині одеситки лідирували — 15:5. Потім господарки почали скорочувати відрив від візаві. За дві хвилини до сирени підопічні Олени Жержерунової наблизилися впритул — 20:21. Однак не втримали кураж і на перерву пішли з відставанням у 8 очок. Другу чверть «козачки» провели впевненіше. Однак набута перевага «Одеси» в першій 10-хвилинці допомогла гостям зберегти лідерство — 35:43.

— Ми сюди їхали, достроково зайнявши 1 місце в групі, і перевіряли в основному молодь. Немає основних гравців. Але я задоволена грою, що витримали, психологічно витримали, без наших лідерів. Це найважливіше, -- ділиться враженнями від гри Катерина Глухова, головний тренер БК “Інтерхім-СДЮШОР ім. Літвака -2”.

У третій чверті боротьба загострилася. В одну мить «козачкам» вдалося вийти вперед. Однак знову лідерство не було закріплено та утримано. Хоч і з невеликою різницею, але перед завершальною 10-хвилинкою «Одеса» була в статусі лідера — 52:56. Остання частина гри ознаменувалась справжнім спортивним хоррором. Більшість часу різниця коливалась між колективами і становила лише 1-2 очка. Та врешті-решт нерви виявилися міцнішими у гостей КПУ. Значний внесок до перемоги «Інтерхіма» зробила одна із наймолодших баскетболісток клубу — Анастасія Ковтун. 12 підбирань, 13 очок.

Анастасія Ковтун, баскетболістка БК “Інтерхім-СДЮШОР ім.Літвака-2”, зізнається, що гра була важка, інколи були такі помилки, які є неприпустимими. Також запевнила, що команда виправлятиме свої хиби. Але під кінець гри команда зібралась, припинила робити дурні атаки та захистилася.

Катерина Глухова каже, що Анастасія до них тільки-но прийшла, її забрали зі Львова, проводить другу гру, ще не зовсім вписалася, але вона дуже інтелектуальний гравець — розуміє, що й куди, знає як рухатися. Взагалі з нею проблем немає. Вона виконала свою роботу.

Кінцевий рахунок матчу — 63:66, перемога за «Одесою». Другого дня «козачки» реваншувалися з результатом 72:58. І все ж «КПУ» посідає другу сходинку турнірної таблиці. «Інтерхім» перший. Наступні два матчі запоріжанки проведуть 29 лютого та 1 березня. Суперник — БК «ХАІ-ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».