circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Історико-культурні об’єкти Веселянки візьмуть на облік

13.02.2020, 11:00

text
Поділитися:

Під головуванням директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко проведено засідання круглого столу за участю представників громадського активу. Присутні розглянули проблемні питання вивчення та обліку історико-культурних об’єктів, розташованих у с. Веселянка Запорізького району.

Під час заходу представники відділу охорони культурної спадщини Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, директор Запорізького обласного центру охорони культурної спадщини Артур Середін, директор Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» Валерій Стойчев спільно з представниками громадськості склали дорожню карту збереження та охорони історичних об’єктів, пов’язаних з родиною Канкріних, розташованих у с. Веселянка Запорізького району Запорізької області.

Зокрема, представниця активної громадськості Анна Головко та краєзнавець Євген Хмелевський заручились підтримкою Департаменту в організації історичних досліджень об’єктів, що можуть представляти історичну, архітектурну та містобудівну цінність.

За результатами комплексних досліджень історико-культурних об’єктів с. Веселянка Запорізького району Запорізької області буде розглянуто питання щодо надання їм юридичного статусу щойно виявлених об’єктів культурної спадщини.

Організація подібних фахових зустрічей та спільне обговорення нагальних питань дають змогу налагодити співпрацю громадськості та владних структур з метою охорони та збереження об’єктів культурної спадщини Запорізької області та включення їх до туристичної інфраструктури регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: