circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із бюджету Запоріжжя виділять допомогу ЗСУ та Нацгвардії

29.03.2018, 12:04

text
Поділитися:

У Запоріжжі затвердили програму сприяння розвитку матеріально-технічної бази, соціальної, інформаційної та організаційної підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, правоохоронних органів та органів захисту громадської безпеки на 2018 рік.

Міський голова Володимир Буряк наголосив, що забезпечення миру та правопорядку у Запоріжжі – це спільне завдання для всіх – виконавчої влади, міської ради, правоохоронних органів, силовиків.

Те, що Запоріжжя сьогодні мирне місто – це прямий результат роботи військовослужбовців, правоохоронців. Сприяти силовикам у цій роботі – обов’язок міської влади.

Міська програма шефської допомоги силовикам – це інструмент у цій роботі. Це також виконання Указу Президента України «Про шефську допомогу військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії та Державної прикордонної служби». Згідно нього на Запорізьку міську раду в рамках шефства покладені обов’язки по наданню допомоги закріпленим військовим частинам та підрозділам силових структур.

Міська програма передбачає виділення понад 5 млн грн на заходи, спрямовані на укріплення матеріально-технічної бази запорізьких силовиків. Від ремонту лікувального корпусу військового шпиталю до придбання будівельних матеріалів для ремонту казарм та закупівлю медичного обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: