circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із бюджету Запоріжжя виділили кошти на доплати медикам

28.05.2020, 09:03

text
Поділитися:

На сесії міськради проголосовано за перерозподіл коштів з метою компенсування витрат на виплату надбавок працівникам медичних закладів Запоріжжя, які брали участь у боротьбі з коронавірусом.

Медики мали отримати доплати у розмірі 300% від окладу, втім міські лікарні так і не дочекалися виділених державою доплат за березень. За дорученням міського голови Володимира Буряка гроші були виплачені за рахунок бюджету Запоріжжя.

Кошти у розмірі 1,1 млн гривень медичні працівники вже отримали, а на сесії міської ради депутати перерозподілили кошти для компенсації цих витрат у рамках фінансування міської програми охорони здоров’я.

За березневі витрати місто очікує отримати компенсацію від держави. Також медики ще чекають надходження виплат за квітень, які мають надійти вже через Національну службу здоров’я України.

Серед впроваджених змін у кошторис програми охорони здоров’я – зменшення видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв за рахунок економії та на термомодернізацію будівлі ЦПМСД №5 у зв’язку з уточненням графіку робіт першої черги. На 2,5 млн збільшено видатки на завершення робіт з реконструкції будівлі під амбулаторію сімейного лікаря по вул. Дорошенка, 3 у Хортицькому районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: