circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із проблемної запорізької родини вилучили трьох дітей

08.09.2021, 11:59

text
Поділитися:

Протягом тижня працівники мобільних груп міста Запоріжжя відпрацювали 60 повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством, 23 з яких знайшли своє підтвердження. Так, відносно 14 правопорушників правоохоронці склали адміністративні матеріали за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у тому числі один протокол – за порушення термінового заборонного припису. З метою негайного припинення домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівники поліції винесли 28 термінових заборонних приписів, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

1 вересня близько 18:45 працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства отримали виклик від мешканки Комунарського району міста Запоріжжя 1992 року народження щодо вчинення систематичного насильства з боку чоловіка. Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що цивільний чоловік заявниці систематично вчиняє відносно неї та їх неповнолітніх дітей домашнє насильство фізичного та психологічного характеру. Відносно кривдника правоохоронці склали адміністративні матеріали. З метою забезпечення безпеки, потерпілу та дітей доставили до КЗ «Центр Соціальної підтримки дітей та сім’ї «Затишна домівка».

3 вересня працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства отримали повідомлення щодо неналежного виконання батьківських обов’язків мешканцями однієї з квартир будинку у Хортицькому районі міста Запоріжжя. Правоохоронці встановили, що в 4-кімнатній квартирі мешкає дві родини та загалом десятеро дітей, санітарні умови проживання не відповідають вимогам. За вказаним фактом поліцейські негайно викликали працівників служби у справах дітей Запорізької міської ради та швидку допомогу. Відносно двох матерів правоохоронці склали адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. З метою надання медичної допомоги трьох діток вилучено та поміщено до лікарні.

4 вересня працівники мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства отримали виклик від мешканки Шевченківського району 1953 року народження. Літня жінка пояснила, що її дорослий онук та його дружина вчиняють відносно неї насильство. За результатами відпрацювання інформації було підтверджено факт домашнього насильства психологічного характеру. Відносно кривдника складено адміністративний матеріал за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП та винесено терміновий заборонний припис строком на 10 діб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: