circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Із робочим візитом до Мелітополя завітала Марина Порошенко

18.10.2018, 13:41

text
Поділитися:

Бути батьками”. Так називається освітній проект, який створили у Запорізькій області. Його мета — допомогти батькам у вихованні дітей з інвалідністю. Мами й тата залучатимуться до навчального процесу особливих школярів. Аби дати старт роботі школи, до Запорізької області приїхала перша леді країни Марина Порошенко.

Мелітопольська школа №23 — сьогодні тут зібралися не лише учні та викладачі, а ще батьки, громадські активісти, представники міської та обласної влади. Вони мають підписати меморандум про створення обласної школи “Бути батьками”. Цей проект спрямований допомогти мамам і татам у навчанні особливих дітей. На захід приїхала і перша леді країни Марина Порошенко.

У школі кажуть, що лише спільна праця педагогів та батьків сприятиме результативному навчанню дітей з особливими освітніми потребами. Зараз на базі 23-ї школи проводяться і тренінги для викладачів. Діють інклюзивні класи. Щоб дітям було комфортно у навчальному закладі, зробили капремонт.

Програма інклюзивної освіти діє у Запорізькій області 3 роки. Зараз вже функціонують 182 школи, в яких здійснюється таке навчання. Кількість дітей, котрі відвідують інклюзивні класи, зросла на 40%. Зокрема, в Мелітополі проект розпочинався з відкриття групи в дитсадку, а зараз тут вже діють 11 інклюзивних класів. Запорізькі освітяни мають досвід роботи із впровадження інклюзивного навчання, яким охоче діляться з колегами з інших регіонів.

Загалом у регіоні підготовлені 5 тисяч педагогів для роботи в інклюзивних класах. Вони проходять навчання в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Тепер його фахівці займуться і розробкою дорожньої карти для школи “Бути батьками”. Освітній проект теж поширять по всіх регіонах України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: